Henüz Puan Verilmedi

Galaxy S6 edge Nasıl Üretiliyor? Samsung YouTube Kanalında Bir Video Yayınladı!

Galaxy S6 edge nasıl üretiliyor? diye soran teknoloji meraklılarına, Samsung‘dan cevap niteliğinde bir video geldi. Yayınlanan videoda yeni amiral gemisi akıllı telefonun üretimine ilişkin bilgiler yer alıyor. 800°C’lik ısı ile şekil verilen kavisli ekranı telefonun öne çıkan özelliklerinin başında geliyor. Galaxy S6 edge’in nasıl üretildiğine yönelik yayınlanan bu videoda ekran tasarımı ve üretimine ilişkin hususlar ön plana çıkartılmış.

Galaxy S6 edge Nasıl Üretiliyor?

Galaxy S6 edge‘in nasıl üretildiğine ilişkin video Samsung Mobile adlı YouTube kanalında yayınlandı. Bir buçuk dakika süren videoda, tasarımı ile teknoloji severleri büyüleyen yeni amiral gemisinin üretimine ilişkin detaylar paylaşıldı. Gerek dayanıklı ve şık kasa tasarımı, gerekse kavisli ekranına ilişkin üretim sırlarına yer verilen video kısa süre içinde yüz binlerce kişi tarafından izlendi bile.

Galaxy S6 edge’in nasıl üretildiğine ilişkin Samsung tarafından yayınlanan video ile ilgili fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.