Henüz Puan Verilmedi

Samsung Galaxy Note 5 Ne Zaman Tanıtılacak?

Galaxy Note 5 ne zaman çıkıyor? sorusu Samsung müdavimlerinin son zamanlarda en çok dile getirdiği soruların başında geliyor. Önceleri ürünün Eylül ayında yapılacak olan IFA 2015’de tanıtılması bekleniyordu. Ancak yeni söylentilere göre Galaxy Note 5, Ağustos 2015’de görücüye çıkabilir. Samsung‘un bu hamlesinin arkasında iPhone’un olası bir yeni model tanıtımında önce pozisyon alması olarak gösteriliyor. Şirket bu hamlesi ile Ağustos ayında tanıtacağı telefonun popülaritesini IFA 2015’de sürdürmeye çalışacak.

samsung, galaxy note 5 ne zaman çıkıyor? özellikleri nasıl? BilgiVersin.com

SAMSUNG Galaxy Note 5 Ne Zaman Çıkıyor?

Galaxy Note 5’in Öne Çıkan Özelliklerine İlişkin Söylentiler

Galaxy Note 5 özellikleri ile ilgili son dönemde bazı söylentiler ortaya çıktı. Bu söylentilere ilişkin bilgiler aşağıda listelenmiştir. Ancak bunların henüz doğrulanmadığını söylemek gerek. Ayrıca bizim sayfamızda da yayınlanan bir 3D CAD tasarım modeli telefonun dış görünüşüne ilişkin büyük ipuçları veriyor.

  • Ekran: 5.67 inç QHD Super AMOLED
  • Chipset: Exynos 7422
  • Pil: 4100 mAh tümleşik batarya
  • Dahili Bellek: 32 GB, 64 GB ve 128 GB
  • Harici Bellek: microSD kart desteği olmayacak
  • Ebatlar: 153.4 mm x 77.3 mm x 10.2 mm

Samsung Galaxy Note 5 ne zaman çıkacak hep beraber göreceğiz. Peki sizin yeni telefondan beklediğiniz olmazsa olmaz özellikler var mı? Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlere iletebilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.