Facebook’a Kaybolan Mesaj Özelliği Geliyor
Henüz Puan Verilmedi

Kaybolan Mesaj Özelliği Facebook’a Ne Zaman Gelecek?

Kaybolan mesaj olarak bilinen özellik Facebook‘a da geliyor. Aslında sosyal medya kullanıcıları bu özelliğe yabancı değil. Snapchat adlı anlık mesajlaşma uygulamasında bulunan bu özellik, yakında Facebook kullanıcılarının hizmetini sunulacak. Kendi kendine silinen mesaj özelliği ilk olarak Fransa’da kullanılacak. Gelen haberlere göre bu tip mesajların yanında kum saati ikonu olacak. Bu özellik aslında şu an kullanıma sunuldu. Ancak bu özelliği şimdilik sadece Fransız sosyal medya kullanıcıları test edebilecek.

Kaybolan Mesaj Özelliği Facebook’ta Nasıl Kullanılacak?

Kaybolan mesaj özelliği şimdilik sadece Fransızlar tarafından kullanılıyor. Messenger uygulaması üzerinden yapılan sohbetler esnasında bu özellik istenirse kullanılabilecek. Kullanıcı istediği mesajı bu şekilde gönderebilecek. Mesaj 1 saat içinde kendi kendini silecek. Kullanıcı mesajı gönderdikten sonra ortaya çıkan kum saatini tıklarsa mesaj kaybolan mesaj olarak işaretlenmiş olacak. Bu özellik kullanıcılar tarafından test edilecek. Ve gelecek yorumlara göre uygulama yaygınlaştırılacak. Henüz yeni başlayan bir uygulama olduğu için, ülkemizde ne zaman kullanılacağına ilişkin bir açıklama yok. Ancak bunun çok da uzun sürmeyeceğini söyleyebiliriz.

Facebook‘un kaybolan Messenger mesajı özelliği sizce nasıl karşılanacak? Böyle bir özelliğe gerçekten ihtiyaç var mıydı? Konu ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır.

Kaynak

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.