Henüz Puan Verilmedi

Evan Adlı Çocuk Evan Tube ile YouTube’da Yılda 1 Milyon Dolar Kazanıyor:

8 Yaşında bir çocuk olan Evan önce çekmiş olduğu videoları You Tube‘da yayınladı. Evan Tube isimli kanalından bu videolerı izleyen milyonlar onu bir anda internet fenomeni yaptı. Bu durumu lehine çevirmesini bilenler sayesinde artık yıllık 1 Milyon dolarlık kazancıyla tüm dünyanın ilgi odağı haline geldi.

evan tube youtube 8 yaşında

Evan Henüz 8 Yaşında (Evan Tube)

Genelde 8 yaşındaki çocuklar okula gidip parklarda oynarken. Evan çocukların ilgisini çekecek bazı videoları popüler video sitesi You Tube üzerinden yayınlamaya başlayınca bir anda ünlü oldu. Bu ününü paraya çevirmesini bilen Evan çeşitli oyuncak firmalarının üretmiş olduğu ürünleri kendi oluşturmuş olduğu sayfasından yayınlamaya başlayınca yılda 1 milyon dolarlık kazanç kapısı da açılmış oldu.

You Tube’da çok sayıda takipçisi bulunan çocuğun yayınlamış olduğu videolar ( Evan Tube ) kısa süre içerisinde milyonlarca izleyiciye ulaşıyor. Bu durumu kullanmak isteyen oyuncak üreticileri Evan’nın You Tube sayfasında kendi ürünlerini tanıtması için para ödemeye başladılar.

Umarız bu durum gelecekte çocuğun psikolojisi olumsuz yönde etkilemez ve bu yaşda ki bir çocuğun yaşaması gereken şeyleri yapmasına da fırsat verilir.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)