En iyi Android web tarayıcıları (2015)
4/5 (1)

2015 Yılının En İyi Android Web Tarayıcıları (Browser)

En iyi Android web tarayıcı arayışı içine girdiyseniz muhtemelen mevcut web tarayıcınızdan (browser) pek de memnun değilsiniz demektir. Akıllı telefonlar ve tabletlerin hayatımıza girmesi ile birlikte dizüstü ve masaüstü bilgisayarları bir kenara koyar olduk. Artık web sitelerinde gezinirken avuçlarımızın içindeki o küçük aletlerle işimizi görmeye başladık. Hal böyle olunca haklı olarak hız, özellik ve güvenlik açısından en iyi android web tarayıcıyı arar olduk. Dünyaca popüler PhoneArena.com adlı site, geçtiğimiz aylarda bu konu hakkında yaptığı bir araştırmayı yayınladı.

En İyi Android Web Tarayıcıları Listesi

En iyi Android web tarayıcı (web browser) arayışı içine girerken öncelikle teste tabi tutulacak adayları belirlemek lazım. PhoneArena bu işi kolayca çözmüş. Google Play’de kullanıcılar tarafından en çok indirilen ve değerlendirilen android web browserları listesine alan site aşağıdaki gibi bir tabloya ulaşmış.

en iyi android web tarayıcı, browser, 2015, bilgiversin.com

2015’in En iyi Android Web Tarayıcı (browser) Listesi

Yukarıda yer alan tabloya bakıldığında, sanılanın aksine ülkemizde popüler olarak kullanılan birçok android web tarayıcının listenin başında olmadığını görmekteyiz. Aşağıdaki listede yer alan 2015 yılının en iyi Android web tarayıcılarını indirmek ve mobil cihazınıza kurmak için tıklamanız yeterli.

en iyi android web tarayıcı, özellikleri, browser, 2015, bilgiversin.com

2015’in En iyi Android Web Tarayıcı (browser) Özellikleri

2015‘in en iyi Android web tarayıcı (web browser) arayışını sürdürürken belki de karar vermenizi en çok etkileyecek olan liste yukarıda yer alan özellikler tablosu olacaktır. Bu tabloya baktığımızda; tabs synchronization (sekme düzeni), Incognito mode (gizli mod), reader mode (okuma modu), ad blocker (reklam engelleyici), flash support (flash desteği), full-screen mode (tam ekran modu), data compression mode (veri sıkıştırma) ve find in page (sayfa içi arama) özelliklerini barındıran android web tarayıcılarının üst sıralarda kendisine yer bulduğunu görüyoruz. Sizde bu bilgileri inceleyerek sizin için 2015 yılının en iyi android web browser tercihinizi yapabilirsiniz. İncelemenin detaylarına ulaşmak için PhoneArena.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

En iyi android web tarayıcı (browser) listesinde yer alan tarayıcılardan sizce en iyisi hangisi peki? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.