En Hızlı Fotoğraf Çeken Akıllı Telefon Hangisi?
Henüz Puan Verilmedi

2015’in En Hızlı Fotoğraf Çeken Akıllı Cep Telefonu

En hızlı fotoğraf çeken akıllı telefon acaba hangisi? Siz de telefonunuzla fotoğraf çekerken geçen süreden şikayetçi misiniz? Evet bu konuda çok da yalnız değilsiniz. Cep telefonu kullanıcıları teknoloji ilerledikçe beklentilerini de aynı oranda arttırıyor. Bu da rekabeti beraberinde getiriyor. Peki dünyanın önde gelen akıllı cep telefonu üreticilerinin seçkin ürünleri bu konuda hangi seviyede? Phonearena.com tarafından yapılan bir inceleme geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Bu incelemede 2015 yılının en hızlı fotoğraf çeken akıllı telefonu ortaya çıkartılmış. Sonuçta ipi göğüsleyen 1.6 saniye ile iPhone 6s Plus olmuş. Peki diğer marka ve modeller bu incelemede nasıl bir performans göstermiş görelim.

en hızlı fotoğraf çeken akıllı telefon modelleri listesi, 2015, bilgiversin.com

En Hızlı Fotoğraf Çeken Akıllı Telefon Modelleri Listesi (Değerler saniye cinsindendir)

En Hızlı Fotoğraf Çeken Akıllı Telefonların Performansı Test Edildi

En hızlı fotoğraf çeken akıllı telefon incelemesinde sıralama yukarıda gördüğünüz gibi oluştu. iPhone bu testlerde bariz bir üstünlük sağlamış. Samsung ise Apple‘ın amiral gemisinin hemen ardından geliyor. Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge+ 2.1 saniye ile testi tamamlamış. Birçok yeni telefon modeli birbirine çok yakın sürelerde fotoğraf çekimi yapsa da bazı modellerin oldukça geç yanıt verdiği açıkça görülüyor. Listenin sonlarına doğru süreler 4 saniyenin üstüne kadar çıkabiliyor. Fotoğraf çekmeye meraklı akıllı cep telefonu kullanıcıları, bu listeyi baz alarak seçecekleri telefona karar verebilirler. Ancak şunu unutmayınız ki, üst sıralardaki modeller arasındaki süre farkı neredeyse saliseler seviyesinde.

En hızlı fotoğraf çeken akıllı telefon modelleri listesi Phonearena.com tarafından 16 Ekim 2015 tarihinde yayınlandı. Listenin tümüne erişmek için bu linki kullanabilirsiniz. Linkte diğer performans testi sonuçları da yer almaktadır. Konuyla ilgili görüşlerinizi ve merak etiğiniz hususları bizlere iletebilirsiniz. Bunun için altta yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.