Henüz Puan Verilmedi

Aydınkonak Ortaokulu, Eğitim İçin Bilgisayar İstiyor:

Aydınkonak Ortaokulu‘nda Bilişim Teknolojileri ve Yazılım öğretmeni olarak görev yapan Çağlar GÜLCEK, indiegogo.com üzerinde bir kampanya başlattı. Batman’ın merkez köyünde bulunan okulda, yeni inşa edilmiş olmasına karşın bilgisayar bulunmuyor. Bu eksikliği ortadan kaldırmak için eğitim için bilgisayar sloganı ile yardım toplamaya çalışan öğretmen, öğrencilerine sağlıklı bir eğitim vermeyi hedefliyor. Bakanlığa yapmış olduğu başvurulardan olumlu sonuçlar alamayan öğretmen, çareyi öğrencileri için kampanya başlatmakta buldu.

Aydınkonak Ortaokulu indiegogo.com Bilgisayar Kampanyasına Nasıl Bağışta Bulunabilirim?

Aydınkonak Ortaokulu, indiegogo.com bilgisayar bağışı kampanyasına destek olmak için, kampanyanın mimarı öğretmen Çağlar GÜLCEK tarafından oluşturulan kampanya sayfası‘nı kullanabilirsiniz. Eğer öğrencileri için büyük bir iş başaran bu değerli öğretmene direk olarak ulaşmak isterseniz aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Aydınkonak Ortaokulu, Çağlar öğretmen gibi bir değere sahip olduğu için çok şanslı. Eğer siz de bu değerli öğretmene destek olmak isterseniz, yukarıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak kendisi ile iletişime geçebilir ve “Eğitim İçin Bilgisayar” kampanyasına bağışta bulunabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.