Henüz Puan Verilmedi

Yenilenebilir Yeşil Enerjili Ecocapsule, Her Yere Taşınabiliyor

Ecocapsule adı verilen yenilenebilir yeşil enerjili kapsül evler Nice Architects adlı şirket tarafından geliştirildi. Gerek tasarımı, gerekse sahip olduğu teknolojisi ile göz dolduran Ecocapsule, rüzgar ve güneş enerjisi işe ihtiyaç duyulan enerjiyi karşılayabildiği gibi yağmur suyunu depolayarak su ihtiyacınızı da gideriyor.

taşınabilir, kapsül ev, rüzgar, güneş enerjisi, bilgiversin.com

Ecocapsule

Ecocapsule Özellikleri, Satış Tarihi ve Fiyatı Nedir?

Ecocapsule, Slovakya merkezli bir şirket tarafından geliştiriliyor. Yeşil enerji kullanan bu kapsül ev, ihtiyaç duyacağınız günlük enerjiyi rüzgar ve güneşten elde ediyor. Yenilenebilir enerji ile çalışan ev taşınabilir olduğu için istediğiniz her yere götürülebiliyor. İki yetişkin insanın rahatlıkla yaşamını sürdürebileceği bu minik ev sahip olduğu su arıtma sistemi sayesinde temiz su ihtiyacınızı da karşılıyor. Çiğ ve yağmur suyunu da kullanabilen Ecocapsule‘de banyo, yatak, çalışma alanı ve banyo/tuvalet bulunuyor.

  • Ebatlar: Uzunluk=4.5 m Genişlik=2.5 m Yükseklik=2.5 m
  • İç Hacim: 14.8 m³
  • Kullanım Alanı: 8 m²

Ecocapsule, sahip olduğu yeşil enerji teknolojisi ile 9.744 watt/saat kapasiteli pillerini doldurabiliyor. 2016 yılının ortalarına doğru 1,632 dolardan satışa sunulması beklenen kapsül evin nasıl bir satış grafiği yakalayacağı merak konusu.

Ecocapsule adı verilen yenilenebilir yeşil enerjili  ve kolayca taşınabilir kapsül evler ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.