Ebru Gündeş Hacklendi: Facebook Hesabı Ele Geçirildi
Henüz Puan Verilmedi

Ebru Gündeş’e Ait Olan Facebook Hesabı Hacklenerek Ele Geçirildi:

Ebru Gündeş‘e ait olan Facebook hesabı hackerlar tarafından ele geçirildi. Ebru Gündeş dün (13 Nisan 2015 Salı) gerçekleşen olayın ardından kısa süre içerisinde bir açıklama yayınlayarak, Facebook hesabının ele geçirildiğini ve yapılacak paylaşımlardan ilgisi olmadığını Twitter hesabından takipçilerine duyurdu. Sanatçının hesabının ele geçirilmesi ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklama aşağıda yer almaktadır. Ele geçirilen hesaba facebook.com/EbruGundesHayran linkinden ulaşabilirsiniz.

Ebru Gündeş, facebook hesabı hacklendi, açıklama, bilgiversin.com

Ebru Gündeş, Facebook Hesabının Hacklenmesi ile İlgili Açıklama

Ebru Gündeş Facebook Hesabı Kimler Tarafından Hacklendi:

Ebru Gündeş tarafından yapılan açıklamanın ardından, ünlü sanatçıya ait Facebook hesabının kimler tarafından ele geçirildiği merak konusu oldu. Sanatçını hesabı incelendiğinde kendisi ile ilgili olmayan çeşitli haber paylaşımları yaptığı dikkat çekiyor. Paylaşımlarda bir haber sitesinde yer alan dikkat çekici haberlere link verildiği ve bir fotoğraf ile haber sitesine yönlendirme yapıldığı görülüyor. Bu haber sitesinin Facebook hesabının ele geçirilmesi ile ilgili olup olmadığı yönünde henüz bir açıklama yapılmadı.

Ebru Gündeş‘in facebook hesabının hacklenerek ele geçirilmesi ve yapılan paylaşımlar ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.