Henüz Puan Verilmedi

Ebola Sadece Bir Hastalık Mı?

Halen “Sağlık Ve Gıda Güvenliği Hareketi Derneği” Başkalığını sürdürmekte olan Sayın Kemal ÖZER‘in ekim ayının başında kaleme almış olduğu makale Ebola ile ilgili bakış açımızı oldukça değiştirdi.

Sayın ÖZER makalesinde “Ebola” isimli virüsün neden olduğu hastalığın sadece bir hastalık olmadığını bunun altında yatan derin projelerin var olduğunu ve yaratılan korkunun parasal bir kazanç stratejisinin bir parçası olduğunu çeşitli kaynakları örnek göstererek iddia ettiğini görmekteyiz. Daha önce yaşadığımız Kuş Gribi ve Domuz Gribi gibi salgınların da altında benzer stratejilerin yattığını vurgulayan ÖZER, bu yöntemle bazı ilaç şirketlerinin ciddi kazançlar elde ettiğini iddia ediyor.

Ebola İçin Alınan Patentin Altında Yatan Gerçek Sebep Nedir?

ABD’nin 2007 tarihinde Ebola numuneleri üzerinden yapmış olduğu tescil müracaatının 2010 senesinde verilen patentle sonuçlandığını vurgulayan ÖZER, bu sayede Ebola ile ilgili geliştirilecek tüm aşıların patent ile ABD tekeline geçmiş olduğunu belirtmektedir.

Sayın Kemal ÖZER tarafından kaleme alınan bu detaylı makalenin içeriğine ulaşmak ve Ebola isimli virüsün neden olduğu hastalığın farklı bir bakış açısıyla analizine bakmak için tıklayınız…

Bu konu hakkındaki görüşlerini televizyon ekranlarında da ifade eden Sayın Kemal ÖZER’in TRT Haber kanalında yayınlanan programını izlemek için yukarıda bulunan videoyu kullanabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)