Henüz Puan Verilmedi

E3 2015 Video Oyun Fuarı Los Angeles’ta

E3 2015 Oyun Fuarı, oyun severler tarafından dört gözle bekleniyordu. Tüm otoriteler tarafından dünyanın en iyi video oyun fuarı olarak gösterilen bu etkinlikte sektörün önde gelen şirketleri yeni tanıtacağı oyunları ile gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. Bu etkinliği merakla bekleyen herkes için iyi bir haberimiz var, fuarı izlemeniz için Los Angeles’a kadar gitmenize gerek kalmıyor. E3 2015’i canlı izlemek için popüler video paylaşım sitesi YouTube tarafından bir canlı yayın kanalı oluşturuldu. youtube.com/e3 adresinden fuarı canlı izlemek mümkün. Electronic Arts, Bethesda, Microsoft, Sony ve Nintendo gibi devlerin ürünlerini bu sayede yakında takip edebileceksiniz. PC, PS4 ve Xbox One oyun konsolu kullanıcıları nefeslerini tuttu ve gelecek haberleri bekliyor.

E3 2015 Oyun Fuarında Hangi Oyunlar Tanıtılacak?

E3 2015 video oyunları fuarı Los Angeles’ta 16 – 18 Haziran 2015 tarihleri arasında yapılacak. Bu tarihler arasında dünyanın en büyük oyun şirketleri birbirleriyle yarışacak. Tanıtımı yapılacak ve satışa sunulacak oyunlar merakla bekleniyor. Peki hangi oyunlar bu fuara damgasını vuracak. E3 2015 resmi web sitesi incelendiğinde TOP 10 listesinin hemen oluşturulduğunu görüyoruz. Listeye baktığımızda birinci sırada Batman: Arkham Knight olduğunu görüyoruz. İşte fuarın merakla beklenen ilk 10 oyunu

  1. Batman: Arkham Knight
  2. Star Wars: Battlefront
  3. Assassin’s Creed Syndicate
  4. Final Fantasy XV
  5. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
  6. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  7. Fallout 4
  8. Tom Clancy’s The Division
  9. The Legend of Zelda Wii U
  10. Mad Max

E3 2015‘in öne çıkan ilk 10 oyununu yukarıda listeledik. Listenin geri kalanını merak ediyorsanız bu linki tıklayarak göz atabilirsiniz. Call of Duty: Black Ops III, DOOM, Street Fighter V ve Rise of the Tomb Raider ilk 10’da değil ancak oyun severler onları dört gözle bekliyor. E3 2015 Fuar takvimi de açıklandı, 3 gün sürecek olan etkinlikte hangi gün hangi oyunun lansmanının yapılacağını görebilir ve canlı yayın takvimini takip ederek etkinliği yakından izleyebilirsiniz.

E3 2015 Video Oyun Fuarı ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce bu fuarın en çok konuşulacak oyunu hangisi olacak? Yukarıda paylaştığımız TOP 10 listesi sizce ne kadar gerçekçi? Konu hakkındaki fikirlerinizi bizlere iletmek için altta yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanacaktır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.