Henüz Puan Verilmedi

Tüm Bisikletler COBI ile Akıllı Bisiklet Olacak:

Günümüzde hayatımızın her boyutuna dahil olan teknoloji artık sınır tanımıyor. Sahip olduğunuz o sıradan bisikleti COBI adlı cihaz ile akıllı bisiklet yapmak artık çok kolay. Bisikletinizin gidonuna takılan COBI, akıllı telefonlar sayesinde tam bir yol bilgisayarına dönüşüyor. Size yön veren, arkadaşlarınızı bulan kısacası ihtiyacınız olan birçok şeyi size sunan bir cihaz COBI.

Bir bisiklet sever ancak akıllı telefonunuzdan uzak kalmaktan da nefret eden biriyseniz COBI tam da size göre. Gidon üzerine monte edilen bu modül ile gelen telefon aramalarını cevaplamak, Spotify’da gezinmek, sinyal vermek, ön ve arka far ihtiyacını karşılamak, navigasyon sistemine sahip olmak, şarj cihazı ihtiyacını karşılamak ve daha birçok şeye sahip olmak mümkün. Oldukça şık bir tasarımı olan COBI, farklı tip ve kullanım alanına sahip bisikletler için değişik modellere sahip.

Almanya’da geliştirilen COBI, diğer tüm bisiklet bilgisayarlarının sunduğu her şeyi size verebilmektedir. 5,5″ lik telefonlar için tasarlanmış olan modül gidon üzerine monte edilerek sıradan bir bisikleti akıllı bisiklet yapabiliyor. Görüntüsü ve fonksiyonları ile dünyanın en şık akıllı bisiklet sistemi olan COBI 159$’dan başlayan fiyatıyla kickstarter üzerinden satışta. Hırsız koruma sistemi ile donatılmış olan cihaz ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için resmi web sayfası yada kickstarter proje sayfasına göz atabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.