Henüz Puan Verilmedi

Çift Hatlı LG G4’ler İşte Bu Ülkelerde Satışa Sunuluyor

Çift Hatlı LG G4, bazı ülkelerde satışa sunuldu. LG tarafından kısa bir süre önce satışa sunulan yeni amiral gemisi akıllı telefonun çift SIM kartlı modeli Hong Kong, Suudi Arabistan, Tayland ve Ukrayna’da satışa sunuldu. Hong Kong’da satışa sunulan çift hatlı telefon 745 dolar’dan, Suudi Arabistan’da satışa sunulan çift SIM kartlı LG G4 667 dolar’dan ve Tayland’da satışan sunulan telefon ise 655 dolar’dan alıcı bekliyor. Türkiye‘de İstanbul Bilişim tarafından satışa sunulan çift SIM kartlı (Dual SIM) telefonun model numarası LG-H818. Sayfamız güncellendiği sırada ürünün satış fiyatı 1.929 TL olarak belirlenmiş. Sayfamızda yayınlanan videoda telefonun çift SIM kartlı modelinde yer alan kart giriş slotlarını yakından görebilirsiniz.

Çift Hatlı LG G4’lerin Ürün Kodları

Çift Hatlı (dual-SIM kart) olarak üretilen LG G4‘lerin satışa sunuldukları ülkelerdeki ürün kodları aşağıda paylaşılmıştır. Ürün kodlarını tıklayarak telefonla ilgili detaylı teknik bilginin paylaşıldığı ürün tanıtım sayfasına ulaşabilirsiniz.

  • Türkiye: LG-H818 (İstanbul Bilişim tarafından satışı yapılmaktadır)
  • Hong Kong: H818N
  • Suudi Arabistan: LGH818P
  • Tayland: H818P
  • Ukrayna: H818P

Çift Hatlı (çift sim kartlı) LG G4 ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce çift sim kartlı G4‘ler Türkiye‘de de satışa sunulmalı mı? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi aşağıda yer alan yorum formunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Kullanıcı yorumları onaylandıktan sonra sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 3 yorum var.

  1. tezcan göksel Cevapla

    Evet bu tür yuksek performansli cift sim kart li telefona şiddetle ihtiyaç var en kisa surede türkiyedede gormek istiyoruz.Ayrica bununla ilgili oncelikli haberlerinizden mail adresime bildirilmesini rica ediyorum.

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.