Henüz Puan Verilmedi

CES Asia 2015 Tüketici Elektroniği Fuarı Çin’de Yapılıyor

CES Asia olarak adlandırılan ve bu sene ilk kez Çin’de yapılacak olan fuar bugün (25 Mayıs 2015) Şangay’da başladı. Bilindiği gibi CES (Consumer Electronics Show – Tüketici Elektroniği Fuarı) her yıl Las Vegas’da düzenleniyor. Bu sene ilk defa Çin’in Şangay kentinde düzenlenen fuar 25 – 27 Mayıs 2015 tarihleri arasında açık kalacak.

ces asia 2015, nerede? ne zaman? bilgiversin.com

CES Asia 2015

CES Asia 2015’de Hangi Teknolojiler Sergilenecek?

CES Asia 2015‘de yer alan şirketlere yakından bakıldığında özellikle 3 temanın üzerinde durulacağı hemen anlaşılıyor; nesnelerin interneti (IoT – Internet of Things), connectivity ve inovasyon fuarın lokomotif gücü olacak. Bunun yanında İHA’lar (drone, insansız hava araçları), 4K Smart TV, otomotiv, sağlık, yeşil teknolojiler, giyilebilir teknolojiler, spor, oyunlar, 3D baskı ve robotik sektörünün önde gelen şirketlerinin boy göstereceğini söylemek zor olmaz. Fuarın açılış konuşmasını CES Asia‘yı düzenleyen CEA adlı şirketin CEO’su olan Gary Shaphiro yaptı. Bir yılda iki fuar düzenlemenin gurur verici olduğunu söyleyen başarılı CEO fuarın ilk yapıldığı yıllara göre çok büyük yol kat ettiğini belirtti. Gelen bilgilere göre bu yıl Çin’in Şangay kentinde yapılan bu başarılı fuara Dünya genelinde 2000’den fazla firmanın iştirak ettiği ve 25.000 ziyaretçinin de ön kayıt yaptırdığı söyleniyor. Teknoloji dünyasının önde gelen şirketlerinin boy göstereceği fuarın sonunda hangi konuların ön plana çıkacağını hep beraber göreceğiz.

CES 2016 Nerede ve Ne Zaman Yapılacak?

CES Asia 2015 ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.