Henüz Puan Verilmedi

CES 2016 – Consumer Electronics Show 2016 Ne Zaman ve Nerede Yapılacak?

CES 2016 kısa adıyla bilinen Consumer Electronics Show 2016 (Tüketici Elektroniği Fuarı 2016) 6 Ocak – 9 Ocak 2016 (JANUARY 6-9, 2016) tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Nevada Eyaletinde bulunan Las Vegas şehrinde yapılacak. Teknoloji fuarları içerisinde dünyanın en büyüğü olarak nitelendirilen CES her sene Las Vegas’da yapılıyor. Fuar binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yaparken aynı zamanda binlerce teknoloji şirketi de kendisini Tüketici Elektroniği Fuarı‘nda göstermeye çalışıyor.

ces 2016 ne zaman, date, nerede, where, las vegas, bilgiversin.com

CES 2016 – Consumer Electronics Show 2016

CES 2016 – Consumer Electronics Show 2016’da Hangi Firmalar, Hangi Ürünleri Sergiliyor

CES 2016 (Consumer Electronics Show 2016) oldukça büyük bir yerleşke içerisinde yapılmaktadır. Binlerce standın yer aldığı fuarda dünyanın en büyük teknoloji şirketleri boy gösteriyor. Apple, Google, Microsoft, Samsung, Sony, LG, HTCHuawei ve daha birçok dünya devinin yer aldığı fuarda yeni akıllı telefonlar, tabletler, giyilebilir teknolojiler ve inovatif ürünler sergilenmektedir. Özellikle cep telefonu üreticileri yeni modellerini bu fuarda sergileyerek tüm dünyanın ilgisini çekmeye çalışmaktadır. Tüketici Elektroniği Fuarı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Consumer Electronics Show resmi web sayfasını inceleyebilirsiniz.

CES 2016 ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.