Henüz Puan Verilmedi

Caps Yapma Programları İçinde En İyisi Hangisi? Program Nasıl Kullanılır?

Caps yapma, son zamanlarda sosyal medyada oldukça popüler. Facebook ve Twitter kullanıcıları gündemdeki konulara kendi yaptıkları capsler ile dahil olmaya çalışıyor. Ve bazı capsler tartışmalara, bazıları ise insanları tebessüm ettirmeyi başarıyor. Henüz, caps nedir? bilmiyorsanız konuyla ilgili hazırladığımız yazıyı okumanızı tavsiye ederiz. Sosyal medyayı sallayan bu caps olayına siz de dahil olmak ve takipçilerinizi hazırladığınız capsler ile eğlendirmek istiyorsanız sizin için önerebileceğimiz caps yapma programlarına bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu işi bilgisayar başında yapabileceğiniz gibi cep/akıllı telefonlarınızı kullanarak da caps hazırlamanız mümkün. İhtiyacınız olan tek şey bu iş için uygun bir caps yapma programı indirip, cep telefonunuza kurmak. Gerek Android gerekse iOS cihazlar (iPhone, iPad) için birçok program mevcut olup, kullanıcılar arasında popüler olan aşağıda listelediğiniz uygulamalardan bir tanesini indirip, caps yapmaya başlayabilirsiniz.

Android Caps Yapma Programları

Caps yapma programları içinde en popüler olan Android uygulamaları aşağıda listelenmiştir. İlk sıradaki uygulama ile ilgili yayınlanmış olan caps nasıl yapılır videosu sayfamızın üst bölümünde yayınlanmış olup. Bu videoyu izleyerek programın nasıl kullanılacağına ilişkin detaylı bilgi almanız mümkündür.

iOS (iPhone, iPad) Caps Yapma Programları

Caps yapma programları içinde en popüler olan iOS uygulamaları aşağıda listelenmiştir. Bu programları kullanarak siz de bir caps oluşturmak istiyorsanız. İnternette bulduğunuz fotoğrafları cep telefonunuza kaydederek kullanabilirsiniz. Kaydedilmeyen resimleri kullanabilmek için ekran görüntünüzü yakalayarak fotoğrafa çevirebilirsiniz. Bu uygulamalar ile oluşturulan capsler, telefonun galerisine yeni bir resim olarak kaydedilmektedir.

Caps yapma programları içinde belli başlı olanları sizler için yukarıda listeledik. Bu uygulamalara ilave edilmesini düşündüğünüz ya da listede olmayı hak etmediğine inandığınız programlar var ise aşağıda yer alan yorum formunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.