Henüz Puan Verilmedi

BlackBerry Oslo’nun Özellikleri Ve Fotoğrafları İnternete Sızdı

BlackBerry Oslo adlı bir akıllı telefon modeli ile çok yakında karşımıza çıkacak. Bir BlackBerry klasiği QWERTY tuş takımına sahip olan Oslo, 2.2GHz MSM8974 Snapdragon işlemci ile geliyor. 13 Mega Piksel kamera, 3 GB RAM ve 3450 mAh bataryası olan akıllı telefon dikkatle incelendiğinde Passport modeline benzerliği ile dikkat çekiyor. Telefonun 10.3.2 işletim sistemi ile satışa sunulması bekleniyor.

Blackberry Oslo’nun İnternete Sızan Fotoğrafları

BlackBerry Oslo Ne Zaman Satışa Sunulacak?

BlackBerry Oslo‘nun özelliklerinin ve fotoğraflarının internete sızmasının ardından, akıllara hemen yeni telefonun ne zaman satışa sunulacağı sorusu geldi. Telefonla ilgili henüz şirket tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemlerinin gölgesinde kalan BlackBerry‘nin yeni akıllı telefonunu ne zaman satışa sunacağı henüz bilinmiyor. Ancak bazı kaynaklarda telefonun Haziran ayının sonunda tanıtılacağı yönünde bilgiler yer alıyor.

BlackBerry Oslo‘nun internete sızan fotoğrafları ve özellikleri baz alınarak hazırlanmış olan video sayfamızda yayınlanmıştır. Sizce bu telefon diğer teknoloji devi şirketlerin akıllı telefonları ile boy ölçüşebilir mi? Yoksa yine başarısız bir satış grafiği ile sınıfta mı kalır? Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın hemen altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.