BlackBerry Android İşletim Sistemine mi Geçecek?
Henüz Puan Verilmedi

BlackBerry Android ile Yoluna Devam Edebilir

BlackBerry Android işletim sistemine göz kırptığı iddia ediliyor. Bir zamanları efsanesi BlackBerry, son dönemlerde oldukça zor bir süreç yaşıyor. Bilindiği gibi Kanadalı teknoloji devi şirket geçmişte ürettiği cep / akıllı telefonlar ile adından söz ettirmiş ve özellikle iş dünyası kullanıcılarına yönelik ürünleri ile pazarın etkin oyuncuları arasında kalmayı başarmıştır.Ancak son dönemde, rakipleri karşısında geride kalan şirket yeni bir hamle yapabilir. Gelen haberlere göre BlackBerry Android işletim sistemi ile buluşabilir.

YENİ: BlackBerry ilk Android işletim sistemli telefonu BlackBerry Priv‘i duyurdu.

BlackBerry Android İşletim Sistemine Geçerse, BlackBerry Os Ne Olacak?

BlackBerry Android flörtü ile ilgili iddialar ortaya atıldıktan sonra akıllara BlackBerry Os‘un ne olacağı geliyor. Bu iddia henüz doğrulanmasa da 2015 senesinin sonlarında Kanadalı şirket yeni işletim sistemi ile bir akıllı telefon üretebilir ve bunu satışa sunabilir. Ancak bu gelişme emektar işletim sisteminden vaz geçeceği anlamına gelmiyor. Yani şirket bu hamlesi ile muhtemelen bir piyasa yoklaması yapacak ve gelecek tepkilere göre hareket tarzını belirleyecek. Bu hamlenin ne denli başarılı sonuç vereceğini hep beraber göreceğiz.

BlackBerry Android yakınlaşması ile ilgili henüz ne Google ne de BlackBerry‘den resmi bir açıklama gelmedi. Sizce bu birliktelik teknoloji devine ne sağlar? Konu ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.