Teknolojinin Adresi TeknoScrool.com
Henüz Puan Verilmedi

Güncel Bilim ve Teknoloji Haberleri için TeknoScrool.com

Her geçen gün gelişerek dev bir bilgi ağına dönüşen internet mecrasında bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeler ve haberler insanların ilgisini çekiyor. Bu ilgiye yanıt verebilmek için yayın yapan web siteleri de hiç durmaksızın gelişmeleri okuyucularına aktarıyor. Teknoscrool.com‘da bu amaçla yola çıkan bir grup bilim ve teknoloji kurdu tarafından işletiliyor. Yakın zamanda yayın hayatına başlayan TeknoScrool.com, bilim ve teknoloji, donanım haberleri, Google/Android, Apple/iOS ana kategorileri altında güncel haberler yapıyor.

TeknoScrool.com Ne Tür Yayınlar Yapıyor?

Bilim ve teknoloji başta olmak üzere birçok alanda güncel haberlere imza atan TeknoScrool.com, cep / akıllı telefon dünyası, PC ve konsol oyunları hakkında gelişmeler, işletim sistemleri ve faydalı yardımcı uygulamalar, bilim dünyasında öne çıkan haberleri ile dikkat çekiyor. Ziyaretçilerinin yaptıkları haberlere yorumları ile katkı sunmalarını isteyen haber sitesi bu sayede dinamik bir içerik sunmayı hedefliyor. Sosyal medyada da paylaşımları ile takipçilerine ulaşmayı amaçlayan ekip, Facebook‘da bir sayfa oluşturdu. Siz de bilim ve teknoloji alanındaki yeni gelişmeler ile ilgili güncel haberleri yakından takip etmek istiyorsanız ekibin facebook sayfasını takip etmeye başlayın, gelişmelerden uzak kalmayın.

Bilim ve teknoloji dünyasındaki gelişmeleri yakından takip eden ve yaptıkları haberler ile bunları ziyaretçilerine ulaştırmayı hedefleyen TeknoScrool.com, kısa süre içinde hedeflediği noktaya ulaşacak gibi gözüküyor. Ziyaretçilerinin isteklerini de göz ardı etmeyen ekibe ulaşmak ve mesaj bırakmak için iletişim sayfasında yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz. Yayın ilkeleri konusunda da etik kurallara vurgu yapan haber sitesi yasalarda belirtilen hususlara uygun yayınlar yapacağını özellikle belirtiyor. İçerik sağlayıcı olarak yayınlarını sürdüren haber sitesi telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş.

İlkeli duruşu ile ziyaretçilerine güncel ve faydalı haberler sunmayı amaç edinen TeknoScrool.com ekibine başarılar diliyoruz. Yazımızı kaleme aldığımız günlerde sitede yer alan ve ilginizi çekeceğini düşündüğümüz bazı yayınlara ait haber başlıklarını yukarıda sizlerle paylaştık.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)