Henüz Puan Verilmedi

Beyin Tümörü’nün İlerleyen Teknolojiden Kaynaklandığını Düşünmediğini Açıkladı:

ABD Beyin Cerrahları Birliği tarafından, Nöroşirürji alanında yapmış olduğu çalışmalar nedeniyle “Yüzyılın Adamı” seçilmiş olan Profesör Doktor Gazi Yaşargil, beyin tümörlerinin ilerleyen teknoloji ve aletlerden kaynaklandığını düşünmediklerini dile getirdi. Bu açıklamasıyla bugüne kadar teknolojinin beyin tümörüne etkisi ile ilgili bilinen tüm ezberleri alt üst eden Prof. Dr. Gazi Yaşargil, cep telefonu kullanıcıları için sevindirici bir haber vermiş oldu.

Beyin tümörü’nü ilerleyen teknolojiye bağlamayan Prof. Dr. Gazi Yaşargil, insanların yaşam tarzlarının hastalıklara davetiye çıkardığını, sigara, içki ve uyuşturucunun bu hastalıklarda baş rolü oynadığını belirtti.

Geçtiğimiz günlerde Ege Üniversitesi Televizyonu’na da konuk olan Prof. Dr. Gazi Yaşargil, yaşamı ve disiplinli çalışma hayatı ile ilgili çarpıcı açıklamalar yapmıştı. Ege Üniversitesi Televizyonunda yayınlanmakta olan “Ege’den Sağlık” isimli programda Duygu Şençamlar’ın sorularını yanıtlayan Prof. Dr. Gazi Yaşargil, hiç tatil yapmadığını ve bugüne kadar yapmış olduğu bilimsel çalışmalardan dolayı buna fırsat bulamadığını izleyicileri ile paylaşmıştı.

Ege Üniversitesi Televizyonu programlarını YouTube üzerinden takip edebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)