Henüz Puan Verilmedi

Beğenmedim Facebook’a Yakında Geliyor

Beğenmedim, Facebook‘a ne zaman gelecek? Bu konuyla alakalı tartışmalar daha önce de haber olmuştu. Kurucu Mark Zuckerberg konuyla ilgili daha öncede bir açıklama yapmıştı. Bu konuda bazı endişeleri olduğunu dile getiren Zuckerberg, paylaşımda bulunan kişilerin bu yolla aşağılanmasından korktuğunu belirtmişti. Ancak gelen yeni habere göre Beğenmedim butonu yakında Facebook kullanıcılarına sunulacak.

‘Beğenmedim’ Butonu Facebook’a Geliyor mu?

Beğenmedim Facebook’a Ne Zaman Gelecek?

Beğenmedim Facebook‘a zaman gelecek? İşte en çok merak edilen soru. Bu konuyla alakalı çok net bir tarih verilmedi. Ancak yapılan açıklamaya bakacak olursak, bu pekte uzak bir tarih olmayacak gibi gözüküyor. Görünüşe göre konuyla ilgili çalışmalar son aşamaya gelmiş. Dislike butonu ile ilgili çalışmalar şu an test aşamasındaymış. Testler başarıyla sonuçlanırsa buton karşımıza her an gelebilir. Ancak bu buton koyulduktan sonra paylaşımları ne derece etkileyecek bilinmiyor. Kullanıcıların paylaşımlarının beğenilmemesi durumunda nasıl tepki vereceği henüz net olarak kestirilemiyor.

Beğenmedim butonun Facebook‘a gelmesi durumunda siz nasıl bir tepki verirdiniz? Sizce paylaşımlarınız takipçileriniz tarafından sürekli beğenmedim şeklinde işaretlenirse bu sizi nasıl etkiler. Konuyla ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.