Henüz Puan Verilmedi

Avea Smartband Teknik Özellikleri, Satış Fiyatı ve İnceleme Videosu

Avea Smartband, sağlıklı yaşamı hayatının her anına dahil eden kullanıcıların vazgeçilmezi olabilecek bir giyilebilir teknoloji ürünü olarak nitelendirilebilir. Avea tarafından satışa sunulan bu ürün, sahip olduğu sensörler sayesinde kullanıcısına çeşitli bilgiler sunmaktadır. Bluetooth 4.0 bağlantısı kullanarak akıllı telefonlarla iletişim kurabilen Avea Smartband, sadece 21 g ağırlığında. 5 – 7 gün arasında batarya ömrü olan cihazı; saat, günlük aktivite ölçer, kalori ölçer, mesafe ölçer yada bir alarm olarak kullanmak mümkün. Akıllı telefonlara yüklenebilen uygulama sayesinde bu cihazın Bluetooth ile göndermiş olduğu verileri bir arayüz ile analiz edilebiliyorsunuz.

Yukarıda yer alan linkleri kullanarak akıllı telefonunuzun işletim sistemi için uygun olan uygulamayı indirebilirsiniz. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra Avea Smartband cep telefonunuz ile iletişime geçerek veri göndermeye başlayacaktır.

Aslen ZTE adlı firma tarafından üretilmiş olan bu ürünü Avea bayilerinden temin etmeniz mümkün. Bu ürünün sahibi olmanız için Avea abonesi / müşterisi olmanız gerekmemektedir. Cihaz Bluetooth iletişim teknolojisi kullandığı için akıllı telefonunuzda bu özelliğin olması yeterlidir. Bu ürünün kullanımından dolayı ekstra bir kullanım bedeli ödemeniz gerekmemektedir. Ürün satın alınırken ödenen ücret dışında bir bedel tahsil edilmemektedir. Sayfamızda yer alan Avea Smartband inceleme videosu izleyerek ürün ile ilgili detaylı teknik bilgi alabilir ve kullanıcı yorumları inceleyerek değerlendirme yapabilirsiniz.

Avea Smartband Fiyatı

Avea bayilerinde satışa sunulan Avea Smartband fiyatı: Peşin 139 TL (KDV Dahil) olup, istendiği takdirde tarifeye (Avea aboneleri için) ek 5 TL’den başlayan taksitlerle de temin edilebilmektedir.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.