Henüz Puan Verilmedi

Asus ZenPad Özellikleri Ortaya Çıktı

Asus ZenPad, sonunda yüzünü gösterdi. Gelen bilgilere göre teknoloji devi iki farklı tablet modeli ile karşımızda olacak. ZenPad 7 ve ZenPad 8 adı ile satışa sunulacak tabletler isimlerinde de anlaşılacağı gibi biri 7.0″ diğeri 8.0″ IPS LCD ekrana sahip. ASUS bu yeni tabletlerinde Intel’in ATOM chipsetini tercih etmiş. Her iki cihazda da 4 çekirdekli işlemci kullanılıyor. Asus ZenPad‘ler hem Wi-Fi hemde 3G bağlantısı yapabiliyor. Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ile çalışan tabletler 1GB (7″‘lik model), 2GB ve 4GB’lık RAM seçenekleri ile satışa sunulacak. Dahili bellek / hafızası ise 8/16/32 ve 64 GB’lık 4 farklı seçenecek ile geliyor. Yeni tabletlerin kamera özellikleri ile ilgili detaylar henüz kesinleşmiş değil. Ürünler ile ilgili detaylı bilgiler geldikçe paylaşılacaktır.

Asus ZenPad Satış / Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Asus ZenPad‘in satış tarihi ve fiyatı ile ilgili gelen haberlere göre yeni tabletler bu yılın (2015) 3. çeyreğinde satışa sunulacak olup fiyatına ilişkin henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Yeni tabletlerin, 3 – 4 Haziran 2015 tarihleri arasında Tayvan / Taipei’de yapılacak olan Computex fuarında detaylı olarak tanıtılması bekleniyor. Bu fuarın ardından yeni cihazlar ile ilgili tüm detayların su yüzüne çıkması bekleniyor.

Asus ZenPad adıyla satışa sunulacak yeni ürünlerin ortaya çıkan özellikleri ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.