Henüz Puan Verilmedi

Asus Zenfone Selfie, Gelişmiş Ön Kamerası ile Geliyor

Zenfone Selfie, ASUS tarafından gelişmiş ön kameralı bir akıllı telefon olarak satışa sunulacak. Tayvan’da yapılacak bir fuarda resmi olarak tanıtılması beklenen akıllı telefonun ön kamerasının 13 Mega Piksel olacağı söyleniyor. Telefona verilen isimden de anlaşılacağı gibi ASUS‘un yeni telefonu, selfie severleri çok sevindirecek gibi gözüküyor. Gelen haberlere göre yüksek çözünürlüğe sahip olan bu ön kamera, led-flaş ile de desteklenebilir. Anlaşılan selfie çılgınlığı mobil telefon üreticilerini daha iyi ön kameralar kullanmaya itiyor.

NOT: Telefonun tüm detayları belli oldu incelemek için tıklayınız…

asus, zenfone selfie, 13 mega piksel ön kamera, BilgiVersin.com

ASUS’tan Gelişmiş Ön Kamerası ile Zenfone Selfie Geliyor

Asus Zenfone Selfie Diğer Özellikleri Nasıl Olacak?

Asus Zenfone Selfie ile ilgili henüz tam olarak kesinleşmemiş olan teknik özellikler internete sızdı. Bu bilgilere göre, 4 çekirdekli bir işlemciye sahip olacak olan akıllı telefon, 5.5 inçlik bir IPS ekran ile raflardaki yerini alacak. 2 yada 4 GB RAM kapasitesine sahip olması beklenen Zenfone Selfie‘nin arka kamerasının (ana kamera) da 13 Mega Piksel olacağı belirtiliyor.

Asus Zenfone Selfie Çıkış Tarihi ve Fiyatı:

Zenfone Selfie fiyatı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmamış olup, telefonun Türkiye‘ye gelmesi durumunda, elektronik marketlerde (teknosa, vatan, bimeks, gold, media markt, vb), GSM operatörleri (Avea, VodafoneTurkcell) tarafından ve online satış sitelerinde (n11hepsiburada, gittigidiyor, v.b.) satışa sunulması beklenmektedir. Ürünün yakın zamanda Tayvan’da yapılacak olan Computex fuarında görücüye çıkması bekleniyor. Computex fuarı 2 – 6 Haziran 2015 tarihleri arasında yapılacak.

Asus Zenfone Selfie‘nin yüksek çözünürlüklü ön kamerası ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan formu kullanarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Kullanıcı yorumları onaylandıktan sonra sayfamızda yayınlanacaktır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.