Henüz Puan Verilmedi

ASUS Zenfone 2 Türkiye Lansmanı Yapıldı

ASUS Zenfone 2 Türkiye‘de. 16 Haziran 2015 tarihinde yapılan lansman toplantısında, ASUS yeni akıllı telefonunu görücüye çıkardı. Telefonun temel olarak 2 farklı modeli bulunuyor. Bunlardan birincisi 2 GB diğeri 4 GB RAM kapasitesine sahip. Ancak iki model arasındaki tek fark sadece RAM kapasitesi değil elbette. 4 GB RAM’i olan model Intel® Atom™ Quad Core Z3580 (2.3GHz) işlemciye sahipken, 2 GB RAM’i olan ise Intel® Atom™ Quad Core Z3560 (1.8GHz) işlemciye sahip. Bunlara ilave olarak dahili bellek olarak da 3 seçenek karşımıza çıkıyor. ASUS Zenfone 2‘nin fiyatını belirleyen faktörde işte bu dahili bellek kapasitesi.

ASUS Zenfone 2 Fiyatı

ASUS Zenfone 2’nin fiyatı sahip olduğu dahili bellek / hafızasına göre değişiyor. Aşağıdaki listede şirket tarafından lansman sonrasında paylaşılan fiyat bilgileri yer almaktadır. Ancak yapılacak kampanyalar ile fiyatların biraz daha düşeceğini tahmin ediyoruz.

  • 16 GB Dahili Bellek, 4 GB RAM: 1.099 TL
  • 32 GB Dahili Bellek, 4 GB RAM: 1.299 TL
  • 64 GB Dahili Bellek, 4 GB RAM: 1.499 TL

ASUS Zenfone 2‘ye ait inceleme videoları sayfamızda paylaşılmış olup, bu videoları izleyerek yeni akıllı telefon ile ilgili detaylı teknik bilgiye sahip olmanız mümkündür. Sizce yeni telefon bekleneni verebilecek mi? Konu hakkındaki görüşlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.