Henüz Puan Verilmedi

ASUS ZenFone 2 Türkiye Lansmanı Raffles İstanbul’da

ASUS, ZenFone 2 Türkiye lansmanını 16 Haziran 2015 Salı günü saat 18:00’da Raffles İstanbul‘da yapacak. Şirket bu lansmana katılabilmeniz için size bir şans veriyor. Tanıtım toplantısına davetli olarak katılabilecek 10 kişi arasına girmek isteyenler kayıt formunu doldurması gerekiyor. Siz de eğer bu fırsatı yakalamak istiyorsanız formu doldurarak yeni akıllı telefonu Türkiye‘de ilk görenler arasına girebilirsiniz.

ZenFone 2 Türkiye Lansmanı ve Telefonun Öne Çıkan Özellikleri

ZenFone 2 Türkiye lansmanı, yeni telefonla ilgili belirsizlikleri de ortadan kaldıracak. Çünkü yeni telefonun birden fazla modeli bulunuyor. Birden fazla ekran, işlemci, RAM ve dahili bellek seçeneği bulunan akıllı telefonun hangi modeli yada modellerinin ülkemizde satışa sunulacağı bu etkinlikle cevap bulacak. ZE551ML, ZE550ML ve ZE500CL ürün kodu ile üretilen modellerin tümünde Intel Atom chipseti kullanılıyor. Telefon ile ilgili detaylı teknik özellikleri görmek için sitemizde yayınlanmış olan ZE551ML incelemesine göz atabilirsiniz. Ayrıca sitemizde ZenFone 2 performans testi (AnTuTu ve GeekBench) sonuçları da yayınlanmıştır.

ASUS ZenFone 2 Türkiye lansmanı (tanıtım toplantısı) yapıldıktan sonra, etkinliğin detayları sayfamızda paylaşılacaktır. Konu ile ilgili fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bizlere iletebilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.