Henüz Puan Verilmedi

Asus Zenfone 2 inceleme videosu yayınlandı:

ASUS Zenfone 2 inceleme videosu yayınlandı. Oldukça detaylı veriler içeren inceleme videosu şirketin resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlandı. ASUS‘un yeni amiral gemisi ile ilgili teknik detayları içeriyor. Yayınlanan video on dakikayı aşıyor. ASUS Zenfone 2‘nin ön plana çıkan tüm teknik özelliklerini vurgulayan video sayfamızda da yayınlanmış olup bu videoyu izleyerek yeni akıllı telefon ile ilgili detaylı teknik bilgiye sahip olmanız mümkündür.

Asus Zenfone 2 inceleme videosu hangi özellikleri ön plana çıkarıyor?

ASUS Zenfone 2 inceleme videosu, şirketin resmi YouTube kanalından yayınlandı. Öncelikle yeni telefon ile ilgili fotoğraf kalitesine vurgu yapılıyor. Telefonun tasarımına ilişkin detaylara da yer verilen videoda ergonomik çizgiler ön plana çıkartılıyor. Bilindiği gibi telefonun arka kapakları değiştirilebiliyor. Ekran kalitesine de yer verilen Asus Zenfone 2 inceleme videosunda, kullanılan teknolojiler hakkında bilgi veriliyor. ASUS PixelMaster Camera kullanılan telefondaki kamera kalitesine ilişkin detaylara da ayrıca vurgu yapılmış. Telefon ile ilgili tüm teknik detayları bu videoyu izleyerek yada inceleme sayfamızı ziyaret ederek derinlemesine keşfedebilirsiniz.

Asus Zenfone 2 inceleme videosu ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.