Henüz Puan Verilmedi

Asus Zenfone 2 Performans (Benchmark) Testi (AnTuTu ve GeekBench) Sonuçları:

Asus Zenfone 2 performans (Benchmark) testi (AnTuTu ve GeekBench) sonuçları yeni akıllı telefonun tanıtımından sonra en fazla merak edilen konuydu. Intel Atom chipsetli, 4 Çekirdekli ve 64 bit işlemcili telefon beklentileri karşılayacak mı? yoksa sınıfta mı kalacak. İşte bu soruların cevapları yapılan performans testi ile geldi. Bilindiği gibi akıllı telefon modelleri için en güvenilir benchmark testleri olarak AnTuTu ve GeekBench gösterilmektedir. Biz de YouTube’da yayınlanmış olan bir Asus Zenfone 2 AnTuTu ve GeekBench performans testini sizler için paylaşıyoruz. Sonuçları kendi gözlerinizle görerek değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Ayrıca telefon ile ilgili bir Türkçe inceleme ve benchmark videosunu da hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Asus Zenfone 2 AnTuTu ve GeekBench Performans (Benchmark) Testi Puanları:

Asus Zenfone 2 Benchmark‘ı ile ilgili sayfanın üst bölümünde bir video paylaştık. Bu test videosunu izleyerek yeni akıllı telefonun performansıyla ilgili değerlendirme yapma şansına sahip olabilirsiniz. Yayınlanan videoda cihazın AnTuTu puanı 45.420 olarak belirtilmiş. Telefonun bu puan ile sıralamada Galaxy Note Edge’in altında ancak Lenovo Vibe Z2 Pro’nun ise hemen üzerinde olduğu görülüyor. Asus Zenfone 2 GeekBench puanı ise 2.738 olup telefonun bu puanla HTC One M8 ve iPhone 6 Plus arasında yer aldığını görüyoruz.

Asus Zenfone 2 benchmark (performans) AnTuTu ve GeekBench testi sonuçları ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce yeni akıllı telefon teknoloji devlerinin amiral gemilerini geride bırakır mı? Yoksa bu performansıyla sınıfta mı kalır? Konu ile ilgili düşünceleriniz için yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.