Henüz Puan Verilmedi

Apple Pencil

Apple Pencil, 9 Eylül 2015 tarihinde ABD’de yapılan Apple Event etkinliğinde tanıtıldı. Büyük ekranlı iPad Pro‘nun tanıtımı ile hayatımıza yeni bir aksesuar daha girdi. Daha önce teknoloji devi tarafından böyle bir cihaz geliştirilmemişti. Yeni aksesuar Apple Pencil, basınç hassasiyeti sayesinde istediğiniz kalınlıkta çizimler yapmanıza imkan sağlayan bir elektronik kalem. Kaleme vereceğiniz eğimle çizgide gölge yaratmanız mümkün. Kalem basit bir aksesuar değil. Arkasında bulunan lightning jackı sayesinde kolaylıkla şarj edilebiliyor. Resmi web sitesindeki açıklamaya göre Apple Pencil, sadece 15 saniyede 30 dakikalık şarj depolayabiliyor. Tam şarj edildiğinde ise 12 saat süreyle çizim yapmanıza olanak sağlıyor. iOS 9 ile birlikte gelen birçok uygulamanın (notlar, mail ve Paper by FiftyThree) kalem desteği sunacağı gelen bilgiler arasında. Ayrıca Microsoft Office iPad uygulaması ve Adobe Photoshop’da kalem desteği sunacak. Sayfamızda Apple Pencil inceleme videosu yayınlanmış olup, bu videoyu izleyerek yeni ürünle ilgili derinlemesine bilgi sahibi olmanız mümkündür.

kalem, satış fiyatı, inceleme videosu, bilgiversin.com

Apple Pencil

Apple Pencil Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple Pencil fiyatı ile ilgili yapılan açıklamaya göre ürün ABD’de 99 dolar’dan satışa sunulacak. Teknoloji devinin Türkiye resmi web sitesinden yaptığı açıklamaya göre kalem, 2015 Kasım ayında satışa sunulacak. Ürünün ülkemizde resmi olarak satışının ardından kısa süre içinde elektronik marketlerde (teknosa, vatan, bimeks, gold, mediamarkt, istanbul bilişim, vb), online satış sitelerinde (kliksan11, hepsiburada, gittigidiyor, vb.) ve GSM operatörleri (AveaVodafoneTurkcell) tarafından satışa sunulması beklenmektedir.

Apple Pencil, özellikleri, inceleme videosu ve satış fiyatı ile ilgili düşüncelerinizi bizlere iletebilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.