Henüz Puan Verilmedi

Anonymous Türkiye’ye Açtığı Savaşı Bir Video ile Duyurdu

Anonymous Türkiye’ye savaş açtığını yayınladığı bir video ile tüm dünyaya duyurdu. Videoda Türkiye‘yi açıkça tehdit eden Anonymous, çeşitli iddialarını da dile getirdi. Bilindiği gibi 14 Aralık’tan bu yana ülkemizdeki bazı web sitelerine saldırılar düzenlendiği konuşuluyordu. Bu saldırıları üstelen hacker grubunun, saldırıya “Operasyon Türkiye” adını verdiği söyleniyor. Ayrıca bu saldırılar ile ilgili bir video da hazırlayan Anonymous, çeşitli iddialar dile getirdi. Videoda yer alan bir hacker, ülkemize çok ağır ithamlar yöneltti. İşte o video:

Selamlar, dünyanın vatandaşları biz Anonymous. Bir çoğunuzun duyduğu gibi Türkiye IŞİD’tan benzin satın alarak ve hastanelerinde onları tedavi ederek destek çıkıyor. Erdoğan’ı kabul etmiyoruz. Türkiye’nin lideri artık IŞİD’a yardım etmeyecek. Haber medyaları çoktan Türkiye’nin internetinin ağır DDOS saldırıları altında olduğunu duyurdu. Bu olay Türkiye’nin internet ağlarını ve yurt dışından Türk sitelerine bağlanmaya çalışanları blokluyor.

Sayın Türkiye Hükümeti,

Eğer IŞİD’a yardım etmeyi durdurmazsan internetinize saldırmaya, root ve DNS’lerinize banka ve devlet sitelerinizi çökertmeye devam edeceğiz. Root ve DNS saldırılarından sonra hava alanı, ordu sitelerine ve özel bölgelerin bağlantılarına saldıracağız. Kritik banka alt yapılarını yok edeceğiz. Bu çılgınlığı şimdi durdur Türkiye. Kaderin senin ellerinde. Biz Anonymous. Orduyuz. Affetmeyiz. Unutmayız. Bizi bekleyin.

Kaynak

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)