Henüz Puan Verilmedi

Angry Birds 2 Çıktı!

Angry Birds 2 sonunda çıktı. Bir döneme damgasını vuran efsane oyun yeni sürümü ile sevenlerini mutlu etmeye devam ediyor. Merkezi Finlandiya’da bulunan Rovio adlı şirket tarafından geliştirilen bu eğlenceli oyunun 2. versiyonu iOS (iPad, iPhone, vb.) ve Android tabanlı cihazlarda oynanabilecek. Adından da anlaşılacağı gibi kızgın kuşlarımız oyunun 2. sürümünde de baş rolde. Kullanıcılar tarafından domuzları yok etmek için fırlatılan bu kızgın kuşlar, yeniden mobil cihazlarımızın vazgeçilmez oyunu olacak gibi gözüküyor. Angry Birds2 indirmek isteyenler aşağıda paylaşmış olduğumuz linkleri kullanarak cihazlarına bu sürükleyici ve eğlenceli oyunu hemen yükleyebilirler.

Angry Birds 2 indir

Angry Birds 2 indirmek ve mobil cihazlarına kurulum yapmak isteyen kullanıcılar, aşağıda yer alan linkleri kullanarak oyunu indirebilirler.

Angry Birds 2 Nasıl Oynanır?

Angry Birds 2‘yi mobil cihazlarınıza indirip oynamaya başlamadan önce yukarıda yer alan nasıl oynanır? videosuna göz atabilirsiniz. Türkçe dil desteği olan efsane oyunun, 2. sürümünün oynama görüntüleri video paylaşım sitesi YouTube’da hemen yayınlandı. Yukarıda paylaşmış olduğumuz videoda, ilk 15 bölümün nasıl geçileceğini kolayca öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirilebilen bu muhteşem oyun, ilk oyunun devamı niteliğinde. Eminiz kısa sürede yeni sürümü de kolayca çözeceksiniz.

Angry Birds 2 ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve düşünceleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Oyunu indiren ve oynamaya başlayan arkadaşlar görüşlerini bizlerle paylaşabilir. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 2 yorum var.

  1. Yapboz Oyunları Cevapla

    Çok güzelmiş. Bu oyunu biliyorum. Harika bir şey. Paylaşım için teşekkürler… 🙂

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.