Henüz Puan Verilmedi

Android One, General Mobile 4G Benchmark (Performans) Testi (AnTuTu) Sonuçları:

General Mobile 4G (Android One) benchmark (performans) testi (AnTuTu) sonuçları yeni amiral gemisi akıllı telefonun tanıtımından sonra en fazla merak edilen konuydu. Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 chipsetli, 4 Çekirdekli ARM Cortex-A53 1,2 GHz 64 bit işlemcili telefon beklentileri karşılayacak mı? yoksa sınıfta mı kalacak. İşte bu soruların cevapları yapılan performans testi ile geldi. Bilindiği gibi akıllı telefon modelleri için en güvenilir benchmark testi olarak AnTuTu gösterilmektedir. Biz de YouTube’da yayınlanmış olan bir General Mobile 4G (Android OneAnTuTu performans testini sizler için paylaşıyoruz. Sonuçları kendi gözlerinizle görerek değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

General Mobile 4G, Android One AnTuTu Performans (Benchmark) Testi Sonuçları:

General Mobile 4G (Android One) AnTuTu testi ile ilgili sayfanın üst bölümünde bir video paylaştık. Bu test videosunu izleyerek yeni akıllı telefonun performansıyla ilgili değerlendirme yapma şansına sahip olabilirsiniz. Yayınlanan videoda cihazın AnTuTu puanı 22.556 olarak belirtilmiş. Telefonun bu puan ile sıralamada Galaxy Note 4’ün altında ancak HTC One M8’in ise hemen üzerinde olduğu görülüyor. Bunun yanında hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz videoda ise yeni akıllı telefon ile ilgili bir inceleme yer almaktadır. Bu incelemeyi izleyerek telefonun beklentilerinizi karşılayıp karşılamayacağına karar verebilirsiniz.

General Mobile 4G (Android One) benchmark (performans) AnTuTu testi sonuçları ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce yeni akıllı telefon teknoloji devlerinin amiral gemilerini geride bırakır mı? Yoksa bu performansıyla sınıfta mı kalır? Konu ile ilgili düşünceleriniz için yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 1 yorum var.

  1. AHMET BEY Cevapla

    telefonu ikinci el olarak aldım.android telefonları interneti kullandığımız için alıyoruz ve hızlı olmasını hafızalı olmasını pilinin çıkabilmesini ve hafıza kartı takılabilmesini istiyoruz.bu telefon hepsini yapıyor.150 mbs veri indirme hızıyla deyim yerinde ise şak diye sitelere girip uygulamaya geçiyor.kamera net.hafıza 16gb ki bence yeterli.zil sesi hoporlrden iyi çıkıyor.şarjı iyi.bence 1500 2000 tl verip pahalı telefon almaya gerek yok bunu alın

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.