Henüz Puan Verilmedi

Amazfit Akıllı Bileklikleri Huami Tarafından Geliştirildi

Amazfit akıllı bileklikleri giyilebilir teknoloji dünyasına estetik getiriyor. Çin merkezli Huami adlı şirket tarafından geliştirilen yeni akıllı bileklikler tasarımıyla dikkat çekiyor. Huami’nin arkasında Çin’in teknoloji devlerinden Xiaomi‘nin olduğu biliniyor. Genelde plastik ve renkli tasarımlarıyla dikkat çeken bu ürünler, son zamanlarda sporla iç içe yaşayan insanlar tarafından kullanılıyor. Tasarımındaki sportif çizgiler akıllı bilekliklerin gece kıyafetleri ile kullanılmasına imkan vermiyordu. Amazfit ile giyilebilir ürünlerin hayatımızın her anına uyum sağlayacağı bir kez daha görüldü.

amazfit, akıllı bileklik, bilgiversin.com

AMAZFIT

Amazfit Akıllı Bileklik Teknik Özellikleri

Amazfit akıllı bileklikleri sadece tasarımlarıyla adından söz ettirmeyecek elbette. Sporcu sağlığı, titreşim, uyku yönetimi, akıllı ev yönetimi ve kablosuz şarj özelliği ile dikkat çeken ürün kısa sürede beğeni kazanacak gibi gözüküyor. Sporcuların hareketlerini izleyerek akıllı telefona aktaran bu cihaz gün içerisindeki performansınızı takip edebiliyor. Titreşim özelliği ile hatırlatma yada gelen aramaları size nazikçe hissettiriyor. Uyku derinliğinizi analiz ederek size uyku kaliteniz hakkında bilgi veren bu akıllı bileklik, aynı zamanda sizin genel durumunuzu takip ederek aydınlatma sistemini, televizyonu yada klimayı kontrol edebiliyor (akıllı telefon ile birlikte). Kablosuz şarj özelliği de bulunan Amazfit, tam şarj ile 10 gün boyunca kullanılabiliyor.

Amazfit akıllı bileklikleri birbirinden mükemmel tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Gelen haberlere göre ürün ilk etapta Çin’de satışa sunulacak. Ancak fiyatları ile ilgili henüz bir bilgi paylaşılmış değil. Bu ürünler ile ilgili bilgi sahibi olmak için resmi web sayfasına göz atabilirsiniz. Web sayfası Çince olup, Chrome kullanıcıları Türkçe çeviri özelliğini kullanarak sayfayı inceleyebilirler. Konu ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimizin yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.