Henüz Puan Verilmedi

Alkolmetre Artık Cep Telefonunuzda

Alkolmetre sonunda cep telefonlarına girdi. Günlük hayatta zaman zaman eğlencenin dozunu kaçırdığınız olmuştur. Alkol kullanım limitlerini aşıp aşmadığınızı öğrenmenin en pratik yolu bir alkolmetre kullanmaktır. Ancak her ihtiyaç duyduğunuz anda bu donanıma ulaşma şansınız olmayabilir. Bazı girişimcilerin bu ihtiyacı doğru analiz ederek, kullandığımız akıllı telefonlarla birlikte çalışan mobil alkolmetreler geliştirdi.. Oldukça kullanışlı bu yeni teknoloji sayesinde ihtiyaç duyduğunuz bir anda saniyeler içinde alkol düzeyinizi ölçmeniz mümkün.

Floome: Alkolmetre ile Akıllı Uygulamaları Birlikte Kullan

Alkolmetre ve akıllı uygulamaları bir araya getiren Floome, alkollüyken ihtiyacınız olacak her türlü hizmeti size sunmaya hazır. Yukarıda yer alan tanıtım videosunda Floome‘un kullanımını inceleyebilirsiniz. Akıllı telefonunuzun ses jakına bağlanan bu cihaza üfleyerek alkol düzeyinizi ölçmek mümkün. Sadece alkol düzeyinizi ölçmekle kalmayan bu alkolmetre, cep telefonunuza yüklenen uygulama sayesinde aynı zamanda sizin için taksi de çağırabiliyor. Bu cihaz yaklaşık $80’lık bir fiyat ile satışa sunulmuş durumda.

Lapka BAM: Küçük ve Oldukça Kullanışlı Bir Alkolmetre

Alkolmetre ve kullanışlı tasarımın bir araya geldiği Lapka BAM, akıllı telefonunuza kablosuz olarak bağlanıyor. Avuç içinize sığacak kadar küçük bir tasarıma sahip olan bu cihaza üfleyerek alkol seviyenizi ölçebiliyorsunuz. Farklı renk seçenekleri de bulunan bu alkolmetre $99’a satışa sunulmaktadır.

Breeze ve BACtrack: Kablosuz Alkolmetreler

Alkolmetre olarak kullanılan bu mobil cihazlar ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir anda alkol seviyenizi diğer cihazlarda olduğu gibi ölçebiliyor. Breeze, alkol seviyenizi tespit ettiği gibi, ihtiyaç duyduğunuz bir anda akıllı telefona yüklenen uygulaması ile size asistanlık yapabiliyor (Fiyatı: $99). BACtrack sadece alkol düzeyinizi ölçmekle kalmıyor bunu sosyal medyada paylaşmanıza da imkan veriyor(Fiyatı: $100).

Alkolmetre olarak kullanılan bu cihazlar ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.