Henüz Puan Verilmedi

Akıllı Valiz Geliştirmek için Samsonite ve Samsung Güçlerini Birleştirdi

Akıllı valiz geliştimek için Samsonite ve Güney Kore’li teknoloji devi Samsung ortaklaşa çalışma kararı aldı. Özellikle uçak seyahatlerinde kaybolan bagajlar yolcuların korkulu rüyasıdır. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına akıllı valiz / bagaj geliştirmek için kolları sıvayan Samsonite, üreteceği valizleri mikroçip ve gps ile donatarak izlenmesine olanak sağlayacak. Aslında bu konuda çalışan ve üretmiş olduğu ürün ile göz dolduran bir firma zaten mevcut. Mountain View, CA / ABD merkezli Bluesmart adlı şirket geliştirdiği ürünü ön siparişle satışa sunmuş durumda.

Bluesmart Akıllı Valiz’in Özellikleri ve Satış Fiyatı

Akıllı valiz / bagaj geliştirmek için yola çıkan Samsonite, bu yolda bir hayli mesafe kaydeden Bluesmart‘ın gerisinde kalacak gibi gözüküyor. Boş ağırlığı 3,8 kg olan Bluesmart, 34 litrelik bir hacme sahip. 3G + GPS bağlantı imkanı olan akıllı bagajı iOS and Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonlar ile takip etmek mümkün. İçerisinde 10,000 mAh lik bir bataryası da bulunan bagaj, iPhone’u 6 defa şarj edebilecek güce sahip. Yukarıda yer alan videolarda Bluesmart akıllı valiz inceleme ve tanıtımını yer almaktadır. Bu videoları izleyerek ürün ile ilgili detaylı teknik bilgi sahibi olmanız mümkündür. Ürün, şirketin resmi web sayfası üzerinden 329 $’lık fiyatı ile ön siparişe açılmış durumdadır.

Akıllı valiz / bagaj geliştirmek için yola çıkan Samsonite ve Samsung‘un kararı ile ilgili ve Bluesmart tarafından geliştirilmiş olan ürünle ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.