Henüz Puan Verilmedi

Bevel ile Akıllı Telefonu 3D Kameraya Dönüştür

Akıllı telefonu 3D kameraya dönüştürmek ister misiniz? Bu satırları okursanız muhtemelen cevabının evettir. Peki nasıl olacak da, sıradan bir akıllı telefonu nasıl 3D kameraya dönüştüreceksiniz. Matter and Form adlı bir şirket geliştirdiği bir kit sayesinde sahip olduğunuz akıllı telefonu 3D kameraya dönüştürüyor. Bevel adlı cihaz sadece 2.5″ büyüklüğünde. Telefonun kulaklık jakına takılarak çalıştırılan bu küçük cihaz, yaydığı lazer sayesinde her şeyin 3D (3 Boyutlu) resmini çekebiliyor.

cep telefonu / akıllı telefonu 3d kameraya dönüştür, Bevel, bilgiversin.com

Bevel

Akıllı Telefonu 3D Kameraya Dönüştüren Bevel’in Satış Fiyatı Nedir?

Akıllı telefonu 3D kameraya dönüştüren Bevel, kickstarter.com’da başlatılan bir kampanya ile satışa sunulmuş durumda. 49$’dan satışa sunulmuş olan cihazı kullanabilmek için Android yada iOS işletim sistemi ile çalışan bir mobil cihaza sahip olmanız yeterli. Telefona yüklenen yazılım sayesinde Bevel, telefonun kamerasını da kullanarak istediğiniz her şeyin 3D resmini çekebiliyor. Üstelik çekmiş olduğunuz bu 3 boyutlu fotoğrafları sosyal medyada takipçileriniz ile paylaşmak da mümkün. Sayfamızda bu cihazla ilgili bir tanıtım videosu paylaşılmış olup, bu videoyu izleyerek cihazla ilgili derinlemesine bilgi sahibi olmanız mümkün.

Akıllı telefonu 3D kameraya dönüştüren bu harika cihaz ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşın. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumlar, editörlerimiz tarafından değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.