Henüz Puan Verilmedi

Akıllı Piyano The One ile Piyano Çalmayı Öğrenmek Çok Kolay Olacak

Akıllı piyano olarak da anılan The One adlı proje ile piyano çalmayı öğrenmek çok kolay olacak. Bilindiği gibi piyano çalmak isteyenler uzun ve zorlu bir süreçten geçmektedir. Kimileri konservatuarda bu enstrümanın eğitimini alırken kimileri özel dersler ile yoluna devam etmektedir. ABD’li bir grup girişimci bu zorlu süreci bir nebze olsun hafifletecek yeni bir proje ile yola çıktı. Piyano öğrenmeyi daha kolay hale getirmeyi hedefleyen girişimciler The One‘ı hayata geçirdi.

the one, akıllı piyano, smart piano, fiyatı nedir? bilgiversin.com

The ONE – Akıllı Piyano

Akıllı Piyano The One Nedir? Nasıl Çalışmaktadır?

The One projesi iki parçadan oluşuyor diyebiliriz. Birincisi elektronik klavye, ikincisi ise bu klavye ile tümleşik olarak çalışacak olan yazılım. Bu proje kapsamında girişimciler iki farklı cihaz ürettiler. Bunlardan birincisi taşınabilir olan The One Light isimli elektronik klavye, ikincisi ise The One Smart Piano. Bu cihazlardan herhangi bir tanesini satın alan kullanıcılar, iOS (iPhone, iPad) veya Android işletim sistemi ile çalışan mobil cihazlarını kullanarak yardımcı bir uygulama sayesinde piyano çalmayı öğrenebiliyor. Tablet yada akıllı telefonunu piyanoya bağlayan kullanıcılar ekrandaki yönlendirmeleri takip ederek basit ve zevkli bir şekilde piyano çalmayı öğrenebiliyor.

Akıllı Piyano The One Fiyatı Nedir?

Akıllı Piyano The One, iki farklı model ile satışa sunulmuş durumda. Bunlardan birincisi The One Light 200$’dan ikincisi The One Smart Piano ise 800$’lık fiyatı satışa sunulmuştur. Indiegogo.com‘da fon arayışı içinde olan girişimciler, hedeflerine ulaşırsa büyük bir başarıya imza atacak gibi gözüküyor.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.