Henüz Puan Verilmedi

Akıllı Motorsiklet Kaskı ve Motosiklet Aksesuarları Modelleri

Akıllı motorsiklet kaskı ve motosiklet aksesuarları, giyilebilir teknolojilerdeki gelişmelerden nasibini aldı. Hayatımızın her boyutuna hızla giren giyilebilir teknoloji donanımları sınır tanımıyor. Motosiklet sevdalıları zorlu yol koşullarında kendilerini güvende hissettirecek donanımlara karşı ilgi duyar. Güvenlik donanımları da genellikle koruyucu ekipmanlardan oluşur. Kask bunların başında gelmektedir. Bu konuda araştırmalar yapan bazı firmalar ilgi çekici ekipmanlara imza attı.

Skully AR-1: Akıllı Motosiklet Kaskı

Skully AR-1 akıllı motosiklet kaskı, sahip olduğu özellikler ile motorsiklet sürücüleri için teknolojiyi yeniden tanımlıyor. Skully AR-1 ile sürüş esnasında şeffaf bilgilendirme ekranı sayesinde kendinizi adeta bir uzay aracı içinde hissediyorsunuz. Ultra geniş açılı arka görüş kamerası, GPS navigasyon, yüksek hızlı mikroişlemci, bluetooth bağlantısı, internet bağlantısı, Air-sync yazılım güncelleme, akıllı dahili ses ve müzik sistemi akıllı kaskın özelliklerinden bazıları. Yukarıda yer alan videolarda yeni nesil akıllı motosiklet kaskı, Skully AR-1 ile ilgili detaylı teknik özellikler hakkında fikir sahibi olmanız mümkündür. Eğer siz de bir akıllı motorsiklet kaskı sahibi olmak istiyorsanız Skully AR-1 için $1499‘ı gözden çıkarmanız gerekiyor.

BikeHud: Akıllı Motosiklet Kaskı

BikeHud akıllı motosiklet kaskı, HUD (Heads-Up Display) olarak tanımlanan bir donanımdır. BikeHud’u montaj aparatları kullanılarak mevcut kaskınıza monte edebiliyorsunuz. Minik bir ekran olarak tanımlanan bu HUD sayesinde, sürüş esnasında motorsikletiniz ile etkileşime geçerek teknolojiyi kullanmanın keyfini yaşayabiliyorsunuz. Hız, vites değiştirme, devir vb. bilgileri sürücüye sunan bu akıllı donanım, sahip olduğunuz mevcut kaska monte edilebildiği için maliyet olarak diğer ürüne göre biraz daha hesaplı. ğer siz de bir akıllı motorsiklet kaskı donanımı sahibi olmak istiyorsanız BikeHud için £396‘ı gözden çıkarmanız gerekiyor. Yukarıda yer alan videoyu izleyerek BikeHud ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmanız mümkündür.

Akıllı motorsiklet kaskı ve motosiklet aksesuarları ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.