Henüz Puan Verilmedi

Akıllı Depo, Turkcell’den Fotoğraf, Video, Müzik ve Önemli Tüm Dosyalarınız için Saklama Alanı:

Akıllı Depo, Turkcell tarafından geliştirilen bir uygulama olup bu uygulama sayesinde fotoğraf, video, müzik ve diğer tüm dosyalarınızı size özel bu saklama alanında depolayabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak isteyen kullanıcılar cep telefonlarının işletim sistemine (Android veya iOS) uygun uygulamayı indirerek kurmaları gerekmektedir. Uygulamayı akıllı cihazlarına indiren kullanıcılar bu uygulama ile fotoğraf, video, müzik ve kendileri için önemli tüm dosyaları güven içinde Akıllı Depo‘da saklayabiliyor. Üstelik otomatik senkronizasyon sayesinde yeni çekmiş olduğunuz fotoğraf yada videolar sizin için ayrılmış olan saklama alanına hemen kaydediliyor. Şirket şu an için tüm abonelerine 1 GB’lık bir ücretsiz saklama alanı vermektedir. Mini PaketStandart Paket ve Mega Paket‘ten faydalanmak isteyen kullanıcılar Turkcell tarafından belirlenen aylık bir ücreti gözden çıkarması gerekmektedir.

Turkcell Akıllı Depo Uygulaması Nasıl İndirilir?

Akıllı Depo uygulamasını indirmek için öncelikle mobil cihazınızın uygulama marketine giriş yapmanız gerekmektedir. Android ve iOS (iPhone, iPad, iPod touch) kullanıcıları uygulama marketlerine giriş yaptıktan sonra akıllı depo‘yu indirerek kurulumu gerçekleştirebilirler. Aşağıda sizler için bu uygulamaya ait indirme linklerini paylaşıyoruz. Cihazınız için uygun olan indirme linki tıklayarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Akıllı Depo Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Akıllı Depo uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcılar öncelikle yukarıda belirtildiği gibi kendi cihazları için uygun olan linki tıklayarak kurulum işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştiren kullanıcılar akıllı cihazlarındaki önemli dosyaları kendileri için ayrılmış olan özel saklama alanına kolaylıkla kaydedebilir. Akıllı depo nasıl kullanılır? sorusuna yanıt bulabilmeniz için Turkcell tarafından hazırlanan video anlatımı izlemeniz yeterli olacaktır. Sayfamızda da paylaştığımız nasıl kullanılır videoları ile sorularınızın tümüne yanıt bulabilirsiniz.

Turkcell Akıllı Depo hakkında merak ettiğiniz diğer tüm hususları ile ilgili yardım sayfasından faydalanabilirsiniz. Bu sayfada bu hizmetin fiyatı, ücretlendirme ve saklama alanındaki dosyaların paylaşımı ile ilgili hususlara yer verilmektedir. Uygulama ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın hemen altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.