Henüz Puan Verilmedi

Akıllı Bisiklet Kaskı: Lumos Helmet

Akıllı bisiklet kaskı Lumos Helmet, Kickstarter’da fon arayışına girdi. Oldukça hafif bir tasarıma sahip olan kask güvenli bir bisiklet sürüşü için gereken birçok özelliği üzerinde barındırıyor. Akıllı cihazların hayatımıza her geçen gün daha da fazla girdiği şu günlerde akıllı bisiklet kaskı Lumos, sahip olduğu özellikler ile sürücülerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak gibi gözüküyor. Kaskın ön, yan ve arka kısmında bulunan LED’ler yardımıyla bisiklet sürücüsünün hareketlerini onu takip eden kişilere ileten akıllı kask‘ın teknik özellikleri ile ilgili detaylar aşağıda listelenmiştir. Ayrıca sayfamızda yer alan akıllı bisiklet kaskı Lumos Helmet ile ilgili inceleme videosunu izleyerek kask hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akıllı Bisiklet Kaskı Lumos Helmet’in Özellikleri:

  • Toplam Ağırlık: 410 g.
  • Ön Lambalar: 14 süper parlak 44 Lümen LED
  • Dönüş Lambaları: 15 süper parlak 38 Lümen LED
  • Fren Lambaları: 16 süper parlak 38 Lümen LED
  • Batarya: 1.000 mAh (yaklaşık 2.5 saat’lik kullanım, Micro USB ile şarj ediliyor)
  • Sensör: 3-Axis Accelerator
  • Kontrol Cihazı: 2.4 GHz RF chip
akıllı bisiklet kaskı, lumos helmet, özellikleri, satış fiyatı, bilgiversin.com

Akıllı Bisiklet Kaskı, Lumos Helmet

Akıllı Bisiklet Kaskı Lumos Helmet Satış Fiyatı

Akıllı bisiklet kaskı Lumos Helmet’i Kickstarter üzerinden satın almak isteyen kullanıcılar 119 doları gözden çıkarması gerekiyor. Kasktan 2 tane almak isterseniz 190 dolar ödemeniz gerekiyor. Kaskı satın almak istediğinizde fiyata 15 dolarlık bir kargo bedeli ilave edildiğini de belirtmekte fayda var.

Akıllı bisiklet kaskı Lumos Helmet ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlere iletebilirsiniz. Bunun için sayfanın hemen altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Sizce bu kask ile bisiklet sürücüleri gerçekten de kendilerini güvende hissedebilir mi? Kaska başka hangi özellikler eklenebilir? Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.