Henüz Puan Verilmedi

Akıllı Ayakkabı Volvorii Renk ve Desen Değiştirebiliyor

Akıllı ayakkabı da olur mu? demeyin. Çünkü bu da oldu. Litvanya’lı bir girişimci renk ve desen değiştiren bir akıllı ayakkabı geliştirdi. Geliştirilen ayakkabı tahmin edeceğiniz gibi bir bayan ayakkabısı. Hanımların giydikleri her kıyafet ve çantaya göre ayakkabı satın aldığını düşünecek olursak bu haber en çok eşlerini sevindirecek desek yanlış söylemiş olmayız. Volvorii Timeless Technologies Inc. adlı şirket tarafından geliştirilen bu ürün 250 $’lık bir fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Volvorii Akıllı Ayakkabı Nasıl Çalışıyor?

Akıllı ayakkabı Volvorii, tabanına monte edilen ve özel olarak tasarlanmış bir kontrol donanımı ile yönetiliyor. Renk ve desen değişikliği yaratan ve e-ink adı verilen esnek bir ekran ile kaplanmış ayakkabı tabanında yer alan kontrol donanımı ile kişiselleştirilebiliyor. Bluetooth LE teknolojisi kullanılarak yönetilen bu ayakkabı akıllı telefonlara yüklenen bir yazılım vasıtası ile istenen renk ve desene bürünebiliyor. Tamam da bu ayakkabıyı nasıl şarj edeceğiz diye sorabilirsiniz. Ürünü geliştiren uzmanlar bu konuyu da düşünmüş. Kablosuz şarj özelliği de bulunan bu akıllı ayakkabı, gelecekte kadınların tercihi olur mu hep beraber göreceğiz. Sayfamızda Volvorii’nin yenilikçi ürünü ile ilgili tanıtım videosu yer almaktadır. Bu ilginç videoyu izleyerek ürünle ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Akıllı ayakkabı olarak isimlendirilen Volvorii ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce böyle bir ürün gelecekte kadınlar tarafından tercih edilir mi? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum formunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.