Henüz Puan Verilmedi

AIR 2015 ile Amsterdam Arena’da Drone Gösterisi Yapılacak

AIR 2015 adıyla Amsterdam Arena’da gerçekleştirilecek Drone (İnsansız Hava Aracı) gösterisi mükemmel bir görsel şöleni seyircileriyle buluşturacak. Hollanda‘nın Amsterdam şehrinde bulunan Arena stadyumunda gerçekleştirilecek gösteride yüzlerce drone ışık, lazer, müzik ve video desteği ile izleyicilerine müthiş anlar yaşatacak. Etkinliği http://air2015.nl/ adlı web sayfasında duyuran organizatörler hazırlamış oldukları tanıtım videosu ile de göz doldurdu.

AIR 2015 Ne Zaman? Bilet Satışları Nasıl Yapılacak?

AIR 2015 ile ilgili olarak resmi web sayfasından yapılan açıklamalara göre 2015 yılının sonbaharında yapılacak gösterinin tam tarihi henüz kesinleşmiş değil. Dünyada ilk kez gerçekleştirilecek bu eşsiz gösterinin 2D ve 3D görsel efektler ile destekleneceği belirtiliyor. Bilet satışına ilişkin net bilginin henüz paylaşılmadığı web sayfasında yer alan e-posta bülteni formu doldurularak gelişmeler ile ilgili bilgi almak mümkün.

AIR 2015’e Giden Yol

Bilindiği gibi insansız hava aracı olarak tanımlanan drone‘lar artık gündelik hayatımızın içine girmiş durumda. Kimi zaman evimizde oyuncak, kimi zaman canlı yayın kamerası, kimi zaman da lojistik maksatlı olarak kullanılan drone’lar günümüzde artık çok gelişmiş teknolojiler ile donatılmış durumda. Bu teknolojinin belki de geleceğini etkileyecek olan AIR 2015‘i merakla takip edeceğiz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.