Henüz Puan Verilmedi

4G’li Telefonlar, 2015’de Öne Çıkan Modeller

4G’li telefonlar, ülkemizde henüz 4G teknolojisi olmasa da bazı akıllı telefon kullanıcıları tarafından özellikle tercih ediliyor. Internet bağlantı hızlarının sürekli ilerlediği bir ortamda hiç kimse bu teknolojinin gerisinde kalmak istemiyor. Biz de sizler için 2015 yılında cep telefonu kullanıcıları tarafından özellikle tercih edilen ve satışı halen devam eden 4G’li telefon modellerini listelemek istedik. Aşağıda yer alan listede bu telefonlara ait fiyat bilgisi ve temel özelliklerine ilişkin özet bilgiler paylaşılmıştır. Sayfamızda yer alan incelemelere göz atarak bu ürünler ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmanız mümkündür. Ayrıca 4G nedir? sorusuna yanıt arayan arkadaşlar için sayfamızın üst bölümünde Turkcell tarafından yapılan 4G LTE Advanced hız testi ile ilgili basın toplantısına ait video görüntülerini sizlerle paylaşıyoruz.

4G’li Telefonlar (2015 Yılında Öne Çıkan 4G’li Telefon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları)

4G’li telefonlar içinde özellikle 2015 yılı içinde akıllı telefon kullanıcıları tarafından tercih edilen / öne çıkan (4 çekirdekli ve 8 çekirdekli) modelleri sizler için listeledik. Telefonun marka ve modelinin yanında yer alan özelliklere ilişkin değerler sırasıyla CPU çekirdek sayısı, ekran boyutu (inç), RAM/ROM kapasitesi ve yaklaşık fiyatıdır. Siz de bu ürünleri inceleyerek kendiniz için en uygun olan 4G’li akıllı telefonu tercih edebilirsiniz.

 

4G’li telefonlar, içinde 2015 senesinde öne çıkan telefon modellerini sizler için listeledik. Bu listeyi oluştururken her keseye uygun popüler modelleri baz aldık. Yukarıda temel özelliklerini paylaşmış olduğumuz bu 4G’li telefonların detaylı özellikleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Akıllı telefonlar ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın hemen alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.