Henüz Puan Verilmedi

4.5G Uyumlu Akıllı Telefonlar

4.5G uyumlu telefon arayışına girdiyseniz doğru yerdesiniz. Önce şu meşhur yeni iletişim teknolojisi ile ilgili kısa bir bilgi verelim, ardından da asıl ihtiyacınız olan 4.5G uyumlu cihaz listesine beraberce göz atalım. 4.5G diye tabir edilen 4.nesil iletişim teknolojisi mobil cihazlar ile yüksek hızlarda internet erişimi demektir. Bunu küçük örneklerle anlatmak gerekirse; 3G ile yaklaşık 780 saniyede yüklenen 2GB’lık video görüntüsü, 4.5G‘de sadece 54 saniyede hazır hale gelecektir. Yada 250 MB’lık bir video görüntüsünü sosyal medyada paylaşmak için 3G’de yaklaşık 347 saniye gerekirken, 4.5G‘de bu süre 40 saniyeye kadar düşebiliyor. Sanırız yüksek hızlı bu yeni mobil iletişim teknolojisi hakkında fikir sahibi olabilmişsinizdir. Ancak şunu kesinlikle unutmayın, GSM operatörünüz size isterse 5G hızında internet sağlasın önemli olan sizin cihazınızın bu teknolojiyi destekleyip desteklemediğidir. Bir kasetçalarda CD dinlemek nasıl mümkün değilse uyumlu bir cihaza sahip değilseniz bu hızlara çıkmanız da aynı şekilde mümkün değildir. Ama merak etmeyin bir sizin için 4.5G uyumlu akıllı telefon modellerini listeledik. İncelemek istediğiniz telefonu tıklayarak detaylı özelliklerine de göz atabilirsiniz.

4.5G Hız Testi Yapmak İster Misiniz?

4.5g uyumlu telefon modelleri, satış fiyatı, teknik özellikleri, bilgiversin.com

4.5G Uyumlu Telefon Modelleri Listesi

4.5G Uyumlu Akıllı Telefon Modelleri ve Özellikleri

4.5G uyumlu telefon modelleri içinde özellikle 2015 yılı içinde akıllı telefon kullanıcıları tarafından tercih edilen / öne çıkan modelleri sizler için listeledik. Telefonun marka ve modelinin yanında yer alan özelliklere ilişkin değerler sırasıyla CPU çekirdek sayısı, ekran boyutu (inç), RAM/ROM kapasitesi ve yaklaşık fiyatıdır. Siz de bu ürünleri inceleyerek kendiniz için en uygun olan 4.5G uyumlu akıllı telefon modeli tercih edebilirsiniz.

4.5G uyumlu telefon, modelleri içinde 2015 senesinde öne çıkanları sizler için listeledik. Bu listeyi oluştururken her keseye uygun popüler modelleri baz aldık. Yukarıda temel özelliklerini paylaşmış olduğumuz bu 4.5G’li telefonların detaylı özellikleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Bu listede yer almayan daha birçok model bu teknolojiyi desteklemektedir. Listede yer alması gerektiğini düşündüğünüz modelleri bizlere iletebilir, akıllı telefonlar ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın hemen alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.