2016 TEOG Sonuçları Saat 18:00’da Açıklanıyor
Henüz Puan Verilmedi

2016 TEOG Sonuçları Sorgulamak İçin E-Okul Sistemini Kullanabilirsiniz

2016 TEOG sonuçları 15.01.2016 Saat 18:00’dan itibaren E-Okul sistemi üzerinden sorgulanabilecek. Bilindiği gibi 25-26 Kasım tarihlerinde yapılmış olan 1. dönem sınav sonuçları öğrenciler ve veliler tarafından heyecanla bekleniyordu. Yapılan açıklamaya göre sınav sonucue-okul.meb.gov.tr/logineOkul.aspx adresinden sorgulanabilecek. Sınavın sonucu hakkında sorgulama yapmak için başka bir adresten sorgulama yapmayınız, kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

TEOG Sonuçları (2016) E-Okul Üzerinden Sorgulanabilecek

TEOG sonuçlarını (2016) sorgulamak için, 15.01.2016 Cuma günü saat 18:00’dan itibaren e-Okul sistemini kullanabilirsiniz. Ayrıca 2. dönem yapılacak sınav tarihleri ise şu şekilde olacak. 8. sınıf öğrencileri için 27-28 Nisan 2016’da sınav yapılacak. Bu sınava ilişkin mazeret sınavları ise 14-15 Mayıs 2016’da yapılacak. Bu sınavın sonuçları ise Haziran 2016’da açıklanacak.

TEOG sonuçları için sorgulama yapmak isteyen öğrenciler ve veliler yukarıda adresini paylaştığımız web sayfasını kullanabilirler. İlgili web sayfasına giriş yapan veli ve öğrenciler gerekli bilgileri ilgili kutucuklara yazarak sisteme giriş yapabilirler. Giriş yapmak için öğrencinin TC Kimlik numarası ve okul numarası bilgisinin doğru olarak girilmesi gerekmektedir. Bilgilerin doğru olarak girilmesi halinde sistem üzerinden sınav sonuçları ile ilgili sorgulama yapabilirsiniz. Girişte yaşadığınız problemlerle ilgili yardım almak için yaşadığınız sorunu altta yer alan yorum formunu kullanarak bize iletebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 1 yorum var.

  1. Hosting Cevapla

    grenciler meb.gov.tr sitesine girerek TC numaras? ile TEOG sonu lar?n? sorgulama yaparak greniyor.

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.