Henüz Puan Verilmedi

2015 Yılında Google’da En Çok Arananlar

2015‘te Google‘da en çok ne aradık? Bu sorunun cevabı açıklandı. Dünyada ve Türkiye‘de 2015 yılında en çok aranan kelimelere baktığımızda çok da benzerlik olmadığı görülüyor. Yani Türkiye olarak dünyada trend olan gelişmelere çok da ilgi göstermedik. İnternet mecrasının devi ayrıca dünyada 2015 senesinde nelerin trend olduğuna dair bir video da yayınladı. O video sayfamızın üst bölümünde paylaşılmıştır. Türkiye olarak bizler en çok neleri aradık? İşte o liste:

Türkiye 2015’te Google’da En Çok Ne Aradı?

Türkiye olarak 2015 yılında Google‘da en çok neyi aradık. Google bu konuyla ilgili birkaç liste yayınladı. “Yükselen Genel Aramalar” listesi yukarıda paylaşılmıştır. Bu liste dışında 2015 yılında  en çok arananDizi“, “Kişi“, “TV Programları” ve “Şarkı” listesi de arama motoru tarafından açıklandı.

2015’te Google’da En Çok Aranan Dizi Listesi

2015’te Google’da En Çok Aranan Kişi Listesi

2015’te Google’da En Çok Aranan TV Programları Listesi

2015’te Google’da En Çok Aranan Şarkı Listesi


2015 yılında Google arama motorunda neleri aradığımıza ilişkin detaylı bir inleme yapmak için aşağıda yer alan kaynak linkine göz atabilirsiniz. Dünyada nelerin trend olduğuna dair detaylı bir inceleme yapmak için bu linke göz atabilirsiniz.

Kaynak

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.